Marketing internetowy na najwyższym poziomie to kompleksowe realizowanie działań jakimi są pozycjonowanie stron oraz kampania linków sponsorowanych. Wykonujemy projekty oparte tylko  na pozycjonowaniu, jak i również tworzymy synergiczny model pozyskiwania konwersji za pośrednictwem wyników naturalnych oraz linków sponsorowanych. Pozycjonując, korzystamy z bezpiecznego wzoru, który poza stabilnym usytuowaniem Twojej witryny w pierwszej dziesiątce pokazuje efekty w postaci wzrostu pozycji strony – już w pierwszym miesiącu współpracy.

 

Jesteśmy Agencją SEO z Poznania

Naszym klientom oferujemy najwyższą jakość usług. Jako profesjonalna agencja SEO nie kończymy działań, gdy Twoja strona osiągnie wysoką pozycję w wynikach wyszukiwarki, lecz stanowimy nieustające wsparcie, ciągle rozbudowując kampanię SEO. Swoje działania opieramy nie tylko na pozycjonowaniu i optymalizacji, ale również na prowadzeniu kampanii reklamowych w płatnych wynikach, na przykład z wykorzystaniem kampanii PPC Adwords, która niezwykle skutecznie wspiera proces pozycjonowania stron. Dbamy o każdy szczegół optymalizacji, wiedząc, że niekiedy najdrobniejsze detale mogą wpłynąć na bieg całej kampanii.

Dlaczego nasza agencja SEO ?

Nasza agencja SEO – Adwhite może się pochwalić wieloma sukcesami w efektywnym pozycjonowaniu stron oraz zadowoleniem klientów.

Mamy na koncie 98% przedłużonych umów oraz listę firm, które są z nami od samego początku prowadzenia działalności.

Wszystkie podejmowane działania oraz publikowane treści konsultujemy najpierw z kontrahentem, aby miał pełną kontrolę nad swoją marką. Pomagamy w przeprowadzeniu zmian wynikających z audytu SEO, nawet jeśli teoretycznie lekko wykracza to poza granicę naszej pracy – 110% zaangażowania to nasza zasada.

Każdą kampanię dobieramy indywidualnie pod potrzeby, oczekiwania i specyfikę branży klienta.

Doświadczenie w pozycjonowaniu wielu witryn pozwala nam zagwarantować wzrost pozycji w przeciągu pierwszego miesiąca prowadzonych prac. Nie obiecamy natychmiastowego pojawienia się witryny na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania – byłoby to na wyrost, niemniej, zwiększenie ruchu następuje szybko po rozpoczęciu procesu pozycjonowania, a zatem pierwsze wzrosty pozycji pojawiają się już w pierwszym miesiącu pracy nad witryną.

Pozycjonowanie stron www – dlaczego warto?

Reklama internetowa, do której zalicza się pozycjonowanie stron www, jest branżą, która notuje rokroczny wzrost budżetowy; odczuwalny w innych segmentach rynku kryzys w żaden sposób jej nie dotknął, a zarówno ilość środków przeznaczanych na reklamę w internecie, jak i firm zamawiających tę formę promocji regularnie rośnie.
W Polsce, udział reklamy online wynosi już około 25% na tle wszystkich kanałów promocji.
85% wejść na strony pochodzi z wyszukiwarki, to znaczy jest efektem wpisania określonych fraz – dlatego tak bardzo istotne dla firm pozyskujących kontakty lub klientów drogą online (obecnie jest to już 36%). Pozycjonowanie pozwala im zaistnieć w czołówce wyników organicznych i zdobyć dwa produkty w cenie jednego: pozyskanie klienta i budowę wizerunku marki.

Dobre SEO łączy w sobie kilka elementów zahaczających o inne dziedziny reklamy, takie jak Content Marketing, Buzz Marketing czy reklama natywna.

Warto wspomnieć, że liczba Polskich internautów sięga już 25 milionów osób – czyli 25 milionów potencjalnych czytelników, klientów i użytkowników. Jest to ogromny potencjał, którego nie powinno się ignorować, ani marnować.

Dla kogo pozycjonowanie stron?

Reklamę za pomocą pozycjonowania stron można polecić praktycznie każdej firmie, która pozyskuje klientów lub kontakty drogą internetową. Jest także odpowiednim narzędziem budowania wizerunku silnego brandu. Z pozycjonowania stron korzystają przede wszystkim sklepy internetowe oraz dostawcy usług o zasięgu lokalnym oraz ogólnopolskim. Co istotne, punktem wyjścia jest ustalenie celu kampanii – konwersji. Może być to dokonanie zakupu, wypełnienie formularza kontaktowego lub zapis na listę. Nie zawsze konwersja musi oznaczać sprzedaż; w zależności od specyfiki branży może być to inne działanie na stronie, do którego chcemy zachęcić użytkownika.

Jakie korzyści daje pozycjonowanie stron internetowych ?

Pozycjonowanie stron internetowych daje przede wszystkim widoczność; obecnie jest to podstawa rozwoju firmy, pozyskania klienta i pomnożenia zysków. Wspomniane już 25 milionów Polskich internautów używa sieci do wyszukiwania potrzebnych im usług i produktów. Oznacza to, że użytkownicy definiują swoje potrzeby w wyszukiwarce. Rolą pozycjonowania jest dostarczenie odpowiedzi na te potrzeby; dobrze wypozycjonowana strona daje użytkownikowi natychmiastowe rozwiązanie w postaci produktu lub usługi. Warto dodać, że ilość internautów regularnie powiększa się, a młodsze pokolenia konsumentów w ogóle nie uznają innych metod pozyskania informacji lub zaspokojenia potrzeb. Witryna, która nie jest pozycjonowana przepada w ogromnej ilości stron wyszukiwarki. Uwaga – tylko 11% użytkowników sieci przechodzi na drugą lub dalsze strony wyników wyszukiwania.

 

Oferujemy naszym klientom pakiet kompleksowych usług związanych z marketingiem internetowym. Promocję witryny w poszczególnych kanałach traktujemy jako zintegrowaną całość.

Content Marketing nowoczesną
koncepcją pracy

Praca w agencji determinowana jest nieustannie zmieniającymi się algorytmami i wytycznymi wyszukiwarek. Niegdyś osobne dziedziny marketingu internetowego, stopniowo się przeplatają coraz ciaśniej, tworząc hybrydowy model działania. Ponieważ coraz większy nacisk roboty wyszukiwarek kładą na jakość treści i jej użyteczność dla czytelnika, specjalista SEO musi obecnie być także specjalistą prężnie rozwijającej się dziedziny, jaką jest Content Marketing.
Content, znaczy treść – promocja witryny bez użycia treści wysokiej jakości staje się praktycznie niemożliwa, dlatego specjalista Content Marketingu jest zawodem coraz bardziej poszukiwanym. W naszych działaniach SEO łączymy tradycyjnie pojmowane pozycjonowanie z Content Marketingiem, a także elementami marketingu szeptanego, wirusowego oraz reklamą natywną. Ciekawe materiały w postaci artykułów lub infografik przyciągają uwagę użytkowników i przywiązują ich do marki, pod którą są publikowane. Wysokiej jakości treść daje większe możliwości, bo sprawia, że czytelnik jej pożąda i sam poszukuje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą autorską metodą pozycjonowania stron z użyciem Content Marketingu.

 

Audyt SEO

Audyt SEO jest pierwszym etapem prac nad stroną. Polega na całościowej analizie czynników technicznych oraz treści na niej zawartej pod kątem wytycznych wyszukiwarek. Przeprowadzenie audytu witryny kończy się powstaniem wytycznych do optymalizacji – od nagłówków, przez treść, po kwestię przekierowań, opisów meta oraz opisów alt. Dobry audyt SEO poprawia widoczność strony dla robotów wyszukiwarek, przy jednoczesnym zachowaniu przejrzystości i użyteczności dla czytelnika.

 

Analityka internetowa

Analityka internetowa to podstawa prowadzenia jakichkolwiek działań on-site lub off-site. Dane o zachowaniach użytkowników na stronie, ich preferencjach oraz porzuceniach konkretnych podstron lub treści dają wiedzę o oczekiwaniach konsumenta. Analityka internetowa zbiera te dane celem polepszenia jakości usług szeroko pojętego e-commerce oraz marketingu internetowego. Analityka internetowa pozwala określić cele działania, jego strategię, oraz sprawdzać, czy internauci dokonują konwersji